uusmaailm

uue-maailma-selts_plakatTeisipäeval, 15 novembril algusega kell 18:00 toimuvad Kapsastes (Koidu 84) Kärajad kus arutame selle üle, mis Uue Maailma asumis võiks veelgi paremini olla. Pole vist kahtlust, et üldjoontes pole elul selles rahulikus asumis suuremat viga, aga… kas pole näiteks nii, et tipptundidel on siinkandis palju läbivat liiklust, mis käib pealegi veel suurtel kiirustel? Samal ajal on mitu ristmikku väga ohtlikud nt see koht kus ristuvad Koidu ja Väike-Ameerika tänavad. Ja Lastestaadioni tuleviku kohta ei tea keegi ikka vist veel midagi?

Põhjuseid kohaliku eluolu üle arutamiseks on tegelikult päris mitu. Esiteks pole ammu kärajaid toimunud. Ei tea kas keegi siin enam mäletab, et ta Uue Maailma asumis elab ja kuidas elu siinkandis üldse tundub.

Teiseks toimuvad juba vähem kui aasta pärast kohalike omavalitsuste valimised. Valimistele eelneval ajal on alati hea selgelt sõnastada kohalike elanike ootused asumi arengule. Võimalus et nendega arvestatakse on praegu hoopis suurem.

Kolmandaks on Vanalinna selts teinud ettepaneku, et Tallinna Kesklinna piirkonna asumiseltsid (Vanalinna selts, Uue Maailma Selts, Kadrioru selts, Juhkentali Selts, Veerenni Selts, Luite selts, Kassisaba selts aga miks mitte ka Kalamaja selts) võiksid tulla välja ka piirkonnaüleste ettepanekutega nt rekreatsioonivõimaluste parandamiseks või rattateede võrgustiku edendamiseks jne. Selleks aga oleks enne hea teada, mida asumiinimesed muidu mõtlevad.

Share Button

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>