uusmaailm

Linnaplaneerimise amet annab teada, et algatatud on Kristiina 10 ja 12a detailplaneering. Planeeringu koostamise eesmärk on liita Kristiina 10 ja Kristiina 12a kinnistu ning Kristiina tn 10 ja Virmalise tn 2 / Väike-Ameerika tn 3 kinnistu vahelisel alal paiknev jätkuvalt riigi omandis olev maa üheks elamumaa sihtotstarbega krundiks ja määrata krundile ehitusõigus kuni 4 maapealse ja 1 maa-aluse korrusega mitme korteriga elamu ehitamiseks. Lisaks esitatakse planeeringus heakorrastuse, haljastuse, juurdepääsuteede, parkimise ja tehnovõrkudega varustamise põhimõtteline lahendus.

Planeeringu põhijoonise ja seletuskirja leiab Uue Maailma kodulehe planeeringutekaustastSuurema huvi korral tasub minna kohe Tallinna planeeringute registrisse.

Algatamise avalik arutelu oli juba ära, kuid kõiki tähelepanekuid ja märkusi saab linnaplaneerimise ametile jätkuvalt esitada.

Share Button

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>