FESTIVAL 2009

Festivalil toimus:

Koidu tänava festival I

Läbi festivali

Uue Maailma lugude näitus ning ringkäigud – Koidu 65 aial

Mehhiko kohvik Maíz – Koidu 69 ees

Toor- ja taimetoidurestoran Inspiratsioon – Koidu 80 hoovis

Laupäev

Kodukohvik Kõrvitsasupp ja vanakraam – Koidu 63 ees

14:00 Töötuba: Šoti keilitantsud – Koidu 80

16:30 Müstika stuudio esinemine – Koidu 80

Pühapäev

14:00 Kelfiriuse tuletantsu töötuba – Koidu 80

:::::::::::::::::::

Koidu tänava festival II

Läbi festivali

Jimbino Vegani akvarellide näitus – Koidu 84

Muusikakohvik Juhhei! – Koidu 74 ees ja hoovis

Pop-up restoran Tatar&Chilli – Koidu 84 hoovis

Küpsetistelett Küpsis – Koidu 87 ees

Hingega asjade müük – Koidu 88 ees

Laupäev

Tervisekohvik – Koidu 71 ees

kohvik Hooaeg ja laste kohvikukäru – Koidu 88 ees

12:30-18:00 Turg

12:30 Päikesepaneelide töötuba – Koidu 84 hoovis

12:30-18:00 Massaž kohalikelt kätelt – Koidu 84

13:00-17:00 Taiji klubi – meditatiivne mandala flöödimängu ja kristallkaussidega. Üritus kordub kell 15:30. Huvilised saavad kahe demonstratsiooni vahel klubilistega mõtteid vahetada ning huvipakkuvat arutada. – Koidu tänaval, majade 75 ja 81 vahel.

14:30 Loovkirjutamine – Raamatukogu Kapsad Koidu 84

16:00 Jooga demonstratsioon – Koidu 88 ees

17:00-19:00 Bändi Sädelev Kass kontsert – Koidu 75 ees

Pühapäev

12:00-18:00 Turg

12:00-18:00 Massaž kohalikelt kätelt – Koidu 84

13:00-17:00 Taiji klubi – meditatiivne mandala flöödimängu ja kristallkaussidega. Üritus kordub kell 15:30. Huvilised saavad kahe demonstratsiooni vahel klubilistega mõtteid vahetada ning huvipakkuvat arutada. – Koidu tänaval, majade 75 ja 81 vahel.

15:00 Kuulutatakse välja konkursi “Viis parimat meetrit Uues Maailmas” võitja – Koidu 84

16:00 Jooga demonstratsioon – Koidu 88 ees

::::::::::::::::::::

Kapsaaia lava

Laupäev:

13.00 Rändteater Vaba Vankri festivaliprojekt

14.00 Kõnelevad Kapsad – Aime Hansen, Veronika Kivisilla, Peeter Sauter

15.00 15.00 Stand-up comedy – Louis Zezeran (AUS), Daniel Veinbergs, Kristjan Jekimov

15.45 Vaeste kirjanike maja: Sookael+ Mägi, Ruitlane, Ahi, Kaevats, Angerjärv

17.00 Peeter Sauteri raamatu „Ujuv mägi“ esitlus

18.00 Pastacas

19.00 Mari Pokinen, Aivar Surva, Sten-Olle Moldau

20:30 Neptune Unicycle – monoratas ja tuleshow (Koidu 84 ees)

Pühapäev:

14.00 Spies Boys (RUS)
15.00 Sädelev Kass
15.45 Karoliine-Lisette Kõiv ja Emmi Kõiv
16.30 Sten-Olle Moldau
17.15 Ühe Õhtu Kvartett
18.00 Lippajad
19.00 Ziggy Wild

20.00 Jimbino Vegan

::::::::::::::::::::

Uue Maailma aia festival

Läbi festivali

Festivali Aiapidu

Ruudu Rahumaru fotonäitus

Toortoidukohvik Paradiisi Maitse

Toor- ja taimetoidukohvik Elujanu

Pirje magusalett

Laupäev

Kohvik Miks Vegan?

Pärnu Augustiunetuse festivali kohvik

::::::::::::::::::::

Uue Maailma platsi festival

Läbi festivali

Cafe des Amateurs

vahvli- ja moosilett Vahvla

Rõõmu kohvik

Laupäev

Kohvik Kodune Gurmeeburger Liivimaa lihaveisest

15:00 Välkmale: 10 laual Nikolai Kunitsõn

17:30 Suure lava kontsert: Wilhelm, Frankie Animal, Kriminaalne Elevant, IdRev, Ans Andur

:::::::::::::::::::::

Uue Maailma laste festival

Laupäev

12:30 ja 14:00 Nukuetendus “Jutt jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda” (E. Niit). Etendab Koidu 70 ja Sõbrad

13:00 Örrekese töötoad lastele ja peredele: ise tehtud paberi tegemine ja liivatehnika

16:00 Võistlus lastele ratastel ja ruladel! Osalemiseks pane end kirja infopunktis ja võta kaasa kiiver!

Pühapäev

13:00 Örrekese töötoad lastele ja peredele: ise tehtud paberi tegemine ja liivatehnika

15:00 Chistin Lunts: Loovtants koolieelikutele – mängime tantsides ja tantsime mängides

(5-7 aastastele)

16:30 Gregor Taul loeb lugusid koos lastega (5-7 aastastele)

:::::::::::::::::::::

Luha tänava festival

Läbi festivali

Jaani & Henri kunstiprojekt “Karakter” Luha 18

Vanaisa Söögituba 2 – Luha 4 ees

Vihmavarju taime- ja toortoidu kodukohvik – Luha 10 ees

Kohvik ja kirbukas SavoLax – Luha 15 hoovis

Köögikata kohvik – Luha 32 juures

Laupäev

Kohvik Bibi pagar – Luha 42

12:00-15:00 Vabastav hingamine – Luha 1, esimene korrus

12:30-18:00 Turg

12:30-16:00 Ehe Mood õpitoad: nõelviltimine, seebi viltimine – Luha tänava turul

15:00 Roheline Vihmavari: huulepalsami õpituba; vannisoola või kehakoorija õpituba – Luha tänava turul

17:00-21:00 TRE (trauma ja stressi harjutused) tutvustav loeng ja praktika – Luha 1 kolmanda korruse saalis

Pühapäev

10:30-11:30 Joogatund, sh mediaanijooga ja alaselja pingete vabastamine. Vajalik eelregistreerimine annetipner@gmail.com – Luha 1

12:00-18:00 Turg

12:00-16:00 Ehe Mood õpitoad: nõelviltimine, seebi viltimine – Luha tänava turul

12:30-14:30 Vaimne puhastumine, enesejõustamine, teadlik loomine. Juhendatud meditatsioon koos teadliku hingamisega. – Luha 1

13:00 Roheline Vihmavari: huulepalsami õpituba; vannisoola või kehakoorija õpituba – Luha tänava turul

16:00-17:30 Töötuba: sissejuhatus budistlikku meditatsiooni – Luha 1

:::::::::::::::::::

Saturni tänava festival

Läbi festivali

kodurestoran Sofy – Saturni, Koidu ja Luha tänava nurgal

kohvik Ablas Kiisu – Saturni, Koidu ja Luha tänava nurgal

Laupäev

Esimene Koorikohvik Eestis – Saturni 3 hoovis

14:00 Esimeses Koorikohvikus esinevad ansambel -7 ja Kalevi Kammerkoor

:::::::::::::::::::

Veel toimub Uue Maailma tänavatel

Tehnika tänav: kohvik Hilpharakas – Tehnika ja Kiire tänava nurgal

Videviku tänav: kohvik SegaSumma ja Varm County disain – Videviku 39 ees

Väike-Ameerika tänav

Vanaisa Söögituba 1 – Väike-Ameerika 31 ees

Näitus konkursile “Viis parimat meetrit Uues Maailmas” laekunud töödest – Väike-Ameerika 31 teisel korrusel

13:00 ja 17:00 (L ja P) – Töötuba: Alexanderi tehnika. Võimalusel võta kaasa oma joogamatt – Väike-Ameerika 31 esimesel korrusel (töötoa hind 3 eur)

Komeedi tänav

Laupäev 12:30 – 15:00 – Töötoad Komeedi Lasteaias lastele vanuses 3-7aastat: kriitidega asfaldile joonistamine; looduslikust materjalist piltide meisterdamine, ja looduslikust materjalist kujundite ladumine alustele – Komeedi 3

Lastestaadion

Pühapäev – 13:00 Jalgpall: pane oma meeskond kokku ja tule kohale! – Lastestaadionil

Share Button