VÕTA OSA

Kontserdid, kohalik raadio ja tänava-festivalid on väga mõnusad ja sulle meeldib neist osa saada, aga kas selleks peab siis liige olema? Ilmselt ei lõpeta selts tegevust, kui just sina liikmeks ei astu. Ega ühe kodaniku häälega valimisi võideta. Ega kaotata. Ega ju?

Oluline pole see, kui paljud inimesed mingile paberile allkirja annavad. Aga meile on väga oluline see, kui paljud inimesed tunnevad Uue Maailma seltsist rääkides, et see on minu selts, mis teeb neid asju, mis minule korda lähevad.

Seltsi pidamisel on ka praktiline külg. Uue Maailma selts hoiab töökorras raamatukogu Kapsad, Koidu 84 keldris. Korraldame seal raamatuesitlusi, kontserte, filmiõhtuid. Veame ühisüritusi Kapsaaias ja Uue Maailma aias, teeme kohalikku raadiot. Suhtleme linnaga, et lapsed saaksid kiikuda ja pargis saaks pingil istuda. Osa sellest rahast tuleb läbi seltsi juhitavate projektide – näiteks piirkonna visiooni koostamiseks. Aga kui see on meie kodukant ja meie soovid ja meie tegemised, siis peaksime ju ise ka rahaliselt panustama, mitte vaatama alati riigi või linna poole. Liikmemaks ei ole suur: 10 eurot aastas täiskasvanule, pensionäridele ja õpilastele 5 eurot. Raha on seltsi jaoks oluline, aga kaugeltki mitte nii oluline kui sina.

Astu liikmeks ja tee Uue Maailma seltsist oma selts!

Unknown-1

Unknown

Share Button